İçeriğe geç

Senetle Kredi Veriyoruz

Ev kirası,çocukların eğitim masrafları,mutfak masrafları derken bazen elinizde hiç nakit paranız kalmıyor ve harcamalarınızı kredi kartı kullanarak mı yapıyorsunuz. Tabi bir dönem sonrada borçlar birikti derken ödeme noktasında oldukça sıkıntılı günler mi geçiriyorsunuz? Üste üste borcunuza uygulanan faizlerle gittikçe artan bir borç sarmalından çıkamıyor musunuz? Yada düzenli bir geliriniz var ama nakit birikiminiz olmadığı için bir türlü satın almak istediğiniz aracı alamıyor musunuz? Artık sizİnde bir arabanız olsun, ayağınız yerden kesilsin mi istiyorsunuz? Yıllardır bir eviniz olsun istiyorsunuz, tam başınızı sokacak bir  ev almaya karar verdiniz ama nakitniz yetişmedi mi? Üstelik tüm bu ihtiyaçlarınız için banka kredisi almak istediniz, banka kredi notunuzun uygun olmadığını söyleyerek kredinizi onaylamadı mı? Eş dosTtan da bu kadar borç para alınmaz tabi,herkesin kendisine ait bir bütçe düzeni var. 

Gelin bizim ofisimize, tüm bunları bir de yüz yüze konuşalım ve sizin için çözüm üretelim. Nasıl mı yapacağız? Bankadan alamadığınız krediyi biz sizin yerinize  çekip bunu istediğiniz şekilde kullanmanız için size senet karşılığında verelim. Geri ödeme noktasında aynı noktada buluşabilirsek kredi vermek için öyle bankaların istediği gibi bir sürü evrakta istemiyoruz. Sadece senetlere teminat noktasında eğer bir gayrimenkulünüz varsa senetler bitene kadar onu ipotek altına alıyoruz. Eğer Merkez Bankası kara listesinde değilseniz hiç gerek yok ama eğer kara listedeyseniz bir adet kefil bulmanızı istiyoruz. Ödemeleri aylık olarak yapmak istiyorum diyorsanız toplam senet miktarını aylık ayrı ayrı senetlere bölelim. Böylece her senet dönemi ödemenizi yaptıktan sonra size senetinizi verelim.

Senetle Borç Para Veriyorum

senet karşılığı para
senet karşılığı para

Böylece sizde aldığınız nakiti kullanarak  kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz, böylece bankaların hacize kadar giden takip süreçlerinden kurtulup bir rahat nefes çekebilirsiniz. Yada istediğiniz eve sahip olabilir, araba sahibi olarak toplu taşımadan kurtulabilirsiniz. Senetlerinizi düzenli ödediğiniz müddetçe ipotek altındaki gayrimenkülünüzün  toplam tutar ödemeniz bitince üzerindeki ipoteği de hemen kaldırıyoruz.

Hadi düşenerek çok vakit kaybetmeyin buyurun ofisimize.Ne derler “Göç yolda düzelir” ,sizin yerinize biz plan yapalım.

Tarih:Acil Para

Tek Yorum

  1. ismail seker ismail seker

    Aylık 5.000 TL gelirim var. Birtakım olaylardan dolayı kısa metrajlı bir borç yüküm oluştu. 2015 model yeni opel corsa (full+full) aracımı satmamak için 20.000 TL lik nakite ihtiyaç duymaktayım., 12 ayda geri ödemeli olacak şekilde nakit sağlamanızı talep etmekteyim. Konu hakkında iletişime geçer misiniz lütfen. Mail dışında cep telefonundan da iletişime geçip şartları konuşup ortak bir noktada buluşuruz diye düşünmekteyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir