İçeriğe geç

Kategori: Tefeci

Tefeciler Nerelerde Bulunur?

Ekonomik yaşantısını devam ettirirken ve bütçe düzenlemesi yaparken parasal olarak sıkıntı yaşamayan ve bu aşamada kendini finans edecek yerler araştırmayan kişiler yok denecek kadar az olmaktadır. Bu aşamada akla gelen pek çok farklı çözüm yolu mevcut olmak ile beraber kimi zaman bazı durumlarda kişiler tefecilerden borç para almaya mecbur olmakta ve bu sebepten dolayı da “tefeciler nerelerde bulunur?” diyerek arayışa girmektedirler.

Tefeci Adresleri ve Tefeci Telefon Numaraları 2017

Hayat şartları zorlaştıkça buna paralel olarak bankalardan kredi almak da son derece zorlaşmakta ve bu durum nakit sıkıntısı çekmekte olup kendilerine yardımcı olacak kimseyi bulamayan kişilerin tefeci adresleri ve tefeci telefon numaraları aramasına neden olmaktadır. Bu durum aslında çok da mantıklı ve makul olmasa da deyim yerinde ise denize düşen yılana sarılır misali mümkün olabilecek hemen her yolu denemekte olan söz konusu bu kişiler için tefeciler ile alakalı olarak hazırlanmış olan bu yazımızın faydalı olması umulmaktadır.

Tefeci Cemil, Erol, Mustafa – Komisyon, Faiz Oranları

Para sıkıntılarını çözmek amacı ile akla gelen çözüm yollarından biri arasında tefeciler de mevcut olmak ile beraber bu sebepten dolayı bugünkü yazımızda Tefeci Cemil, Erol, Mustafa; komisyon faiz oranları ve buna benzer belli başlı konuları incelemeye çalışacağız.

Ancak ilk aşamada belirtmeliyiz ki her ne şartlara olursa olsun ya da ne kadar popüler ve bilinen tefeciler olursa olsun hepsinin istisnasız olarak yasa dışı ve illegal olarak çalıştığıdır. Ancak içerisinde bulunduğunuz durum sizi bu yerlerden para almaya zorluyor ise mümkün olan en güvenilir yerler ile ilişki kurmanız tavsiye edilmektedir. Bunlardan bazıları ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Senetle Borç Para Veriyorum

Nakite sıkıştınız ve acil ödemeniz gereken borçlarınız var.Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ve borç alacağınız kimseniz de yok.. Çözüm ilk önce aklınıza bankalar ve kredi çekmek geliyor. Ancak bankalarla durumunuz nedir? Bildiğiniz üzere bankalar düzenli ve belgelenebilir geliri olmayan kişilere kredi vermemektedir. Bu yüzden tüketiciler ” senetle borç para veriyorum” diyen kimselere yönelmektedirler.

Tefeci Lazım İstanbul

Bankaların kredi kullanımı için birçok şartı bulunmaktadır. Bunlardan ilki kredi puanınızın düşük olamaması eğer geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartı ödemeleriniz düzenli değil yapmadı iseniz banka buna bağlı olarak da hakkınızda yasal takip başlattı ise, icra aşamaları uygulandıysa maalesef kredi kullanamayabilirsiniz. Kredi notunuz yüksek olsa bile aylık net geliriniz yok ise SSK prim ödemeleriniz yatırılmıyorsa yine kredinize olumsuz cevap verilecektir. Bu ve benzeri sorun ile karşı karşıya kalan kişiler İstanbul ilinde tefeci aramaya başladı.

İstanbul Tefeci

Kapalı Çarşıda Kredi Kartına Taksitle Para

Banklardan düşük kredi notu yüzünden veya bankalara olan borçlarından dolayı kredi çekemeyen kişiler, nakit ihtiyaçlarını karşılamak için başka alternatifleri değerlendirmek zorunda kalmaktadırlar. Çünkü bankalar kredi notu düşük olan kişilere kredi başvurusunu onaylanamaz. Bu nedenle kredi notunuz düşük ise, istediğiniz bankaya gidin, kredi başvurunuz büyük bir ihmalle onaylanmaz. Peki böyle bir durumda nakit ihtiyacınızı nelerden karşılayabilirsiniz?