İçeriğe geç

Tefeci Cemil, Erol, Mustafa – Komisyon, Faiz Oranları

Para sıkıntılarını çözmek amacı ile akla gelen çözüm yollarından biri arasında tefeciler de mevcut olmak ile beraber bu sebepten dolayı bugünkü yazımızda Tefeci Cemil, Erol, Mustafa; komisyon faiz oranları ve buna benzer belli başlı konuları incelemeye çalışacağız.

Ancak ilk aşamada belirtmeliyiz ki her ne şartlara olursa olsun ya da ne kadar popüler ve bilinen tefeciler olursa olsun hepsinin istisnasız olarak yasa dışı ve illegal olarak çalıştığıdır. Ancak içerisinde bulunduğunuz durum sizi bu yerlerden para almaya zorluyor ise mümkün olan en güvenilir yerler ile ilişki kurmanız tavsiye edilmektedir. Bunlardan bazıları ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

www.tefeciariyorum
www.tefeciariyorum.com  adresi üzerinden bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tefeci Cemil

 

Tefecilik piyasasında var olan yerler arasında en çok dikkat çekenlerden biri Tefeci Cemil olmaktadır. Pek çok kişinin başvurarak borç para almakta olduğu bu yer sektörde var olan en kurumsal ve en kaliteli hizmeti sunan yerler arasındadır. Komisyon ve faiz oranları da kişiden kişiye ya da alınacak olan paranın tutarına göre değişim göstermek ile beraber daha detaylı bilgiyi almak için adı geçen kişi ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Ulaşım ve iletişim bilgilerine ise internet aracılığı ile son derece rahat bir şekilde ulaşabilmektesiniz.

Tefeci Erol

 

Yine sektörde en çok adı duyulan, en çok bilinen en çok güvenilen yerler arasında mevcut olan bu kişi de son derece kaliteli ve kurumsal bir şekilde hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Eğer siz de mevcut olan para ihtiyacınızı tefeciler aracılığı ile giderme kararında iseniz ne iş yaptığı belli olmayan, riskli ve güvenilmez yerlerle uğraşmaktansa Tefeci Erol gibi nispeten daha güvenilir yerler ile iş yapmanızı öneririz.

Tefeci Mustafa

 

Tefecilerden borç para almak istemekte olan kişilere tavsiye edilecek olan yerler arasında mevcut olanlardan biri de Tefeci Mustafa olmaktadır. Bu kişi de deyim yerinde ise merdiven altı borç para veren yerlere kıyasla son derece kurumsal ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Tefeci Komisyon Faiz Oranları

 

Bu yerlerin hepsinin komisyon ve faiz oranları bir hayli farklılık göstermek ile beraber genel olarak yüzde on ile yüzde elli aralığında farklılık göstermektedir.

Tarih:Tefeci

Tek Yorum

  1. Adnan Adnan

    Merhaba, özel bir sağlık sektöründe sigortalı olarak çalışıyorum, 6000 lira nakde ihtiyacım oldu, icra dosyam yok ancak puantajım düşük diye kredi çekemedim,ulaşabilirseniz şartları konuşmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir