İçeriğe geç

Tefeci Lazım İstanbul

Bankaların kredi kullanımı için birçok şartı bulunmaktadır. Bunlardan ilki kredi puanınızın düşük olamaması eğer geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartı ödemeleriniz düzenli değil yapmadı iseniz banka buna bağlı olarak da hakkınızda yasal takip başlattı ise, icra aşamaları uygulandıysa maalesef kredi kullanamayabilirsiniz. Kredi notunuz yüksek olsa bile aylık net geliriniz yok ise SSK prim ödemeleriniz yatırılmıyorsa yine kredinize olumsuz cevap verilecektir. Bu ve benzeri sorun ile karşı karşıya kalan kişiler İstanbul ilinde tefeci aramaya başladı.

İstanbul Tefeci

Tefeciler bankalar da var olan şartların çoğuna bağlı değildir. Yani kredi puanınız düşük olsa dahi para talebinize olumlu cevap verebilirler. Bankalar da söz konusu olduğu gibi faiz oranına bağlı kalarak aylık taksitler ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bankaların faiz üst sınırı belli iken aynı durum tefeciler de söz konusu değil. Kişiler ve bu şekilde hizmet veren şirketler faizleri kendileri belirliyor, yüksek faizle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Acil Tefeci İstanbul

 

Ayrıca size verdikleri parayı belgelendirmeniz için senet imzalamanız da gerekebilir. Geri ödemenizi aylık taksitler ile yapmayı düşünüyor ve karşı tarafla da bu konu üzerinde anlaştı iseniz imzaladığınız senet sayısı ile vade sayınız eşit olmalıdır. Her ödeme sonrasında da senetinizi almayı unutmayın. Aksi halde ödeme yapmamış gibi görünebilirsiniz. Bu da ilerde yaşayacağınız sorunların kapısını aralayabilir. Kişiler her ne kadar sizden bankada söz konusu olan şartları istemese de bu hiçbir koşul ile karşı karşıya kalmayacağınız anlamına gelmiyor. Kişiler geri ödemeleri garanti altına almak için sizden taşınmaz mallarınızdan ipotek isteyebilir, ipotek göstereceğiniz malınız yoksa da kefil göstermeniz gerekebilir.

İstanbuldaki Tefeciler

Ödemelerinizi zamanında yaparsanız ne malınıza ne de kefil gösterdiğiniz kişiye zarar gelmez. Tefecilere nasıl ulaşabileceğiniz hakkında da kısa bir bilgi verelim. Günümüz teknoloji çağı hemen internet üzerinden kısa bir araştırma yapmanız yeterli olabilir. Fakat kişilerle çalışmaya başlamadan önce gerekli araştırmaları yapın, güvenilir olmayan kişilere denk gelebilir ve daha ciddi maddi sorunlar ile karşı karşıya kalabiliriz.

Tarih:Tefeci

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir