İçeriğe geç

Acil Nakit İhtiyaçlarınıza Nasıl Çözüm Buluyorsunuz

Yaşam şartlarının zorluğu, düzenli ödenemeyen borçlar, hiç bitmeyen acil ihtiyaçlardan dolayı çoğu kişi nakit sıkışıklığına düşmektedir. Bankaların kredisi de bir çok kişiye ya kredisi olduğu için, ya SSK da görünen maaşı düşük olduğundan ya da önceki ödemelerinin düzensizliği sebebi ile sicilleri bozulduğundan bankalar tarafından kredi verilememektedir. Bankalar güvenilirlik istediği için, risk almamaktadır. İçeride ödenememiş, birikmiş borçları olanlar, farklı durumlardan kredi alamadıkları için bankaların sıkı tutumundan şikayetçilerdir.

Bankalardan kredi alamayan kişilerin aklına ilk gelen yerlerden birisi, tefecidir. Ama onlar da 1′ e 5 ve fazlası faiz koymaktadır onlar da  güvenilirlik açısından sağlıklı değildir. Ödeme de gecikme, farklı bir durum olursa kişilerin başları belaya girebilir.


Soru- Cevap: Acil Nakit Sıkıntısına En Doğru Çözüm Yolu Nedir?


Nakit ihtiyaçlarımıza çözüm bulma yollarından birisi de senetle para veren şahıslardır. Ancak sizlere öneride bulunacak olursak güvenilir ve yasal olan yolları denemeniz başınızı ilerleyen zamanlarda daha az ağrıtacaktır.

Hızlı bir şekilde, beklemeden nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için acil kredi çıkaran finans danışmanlık şirketleri vardır. Bu şirketler de bankalar gibi  yasal işleyiş sürdürmektedir. Kredi kartı taksitlendirilmesi, kredi başvuru işlemleri, sicil düzeltme ve kredi notu yükseltme işlemlerini kolayca yapmaktadırlar. Zor durumda kalanlara vakit geçirmeden, hızlı ve güvenilir nakit para imkanı sağladıkları için danışmanlık yapan finans şirketleri oldukça avantajlıdır.

Emeklilerin sadece emekli maaşı ile geçinemediği, çocuklu ailelerin ihtiyaçlarının çocuklarının büyüdükçe arttığı ve artık tek maaşla geçinemedikleri günleri yaşıyoruz. İşsizliğin arttığı ve hayatın her gün biraz daha pahalandığı, ekonominin piyasaları kötü sürece sürüklediği bu günler de kimsenin kimseye borç verecek hali de kalmamıştır. Herkes geçim sıkıntısı içerisinde savaş vermektedir.Bu durumda ailelerinizi ve sizleri sonradan üzecek kişilerden uzak durmak herkesin yararına olacaktır.

Nakit sıkışıklığı olanlar; öncelikle bankalar aracılığı ile kredi başvuruda bulunarak ihtiyaçlarını ortadan kaldırmalılar. Banka şubelerine gittiklerinde maaş bankaları ya da herhangi bir banka şubesinde banka personeli gereken yönlendirme ve bilgilendirmeyi olumlu ya da olumsuz olarak yapacaktır.

Bankalardan kredi alamayan ama acil nakit paraya sıkışık olanlar; kısa sürede kredilerin çıkarılabileceği, kredi notunuzun yükseltilebileceği hizmetleri uzman finans danışmanlarından aracı finans şirketlerinden yasal yollarla halledebileceğinizi hatırlatmak isteriz..

Tarih:Acil Nakit

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir