İçeriğe geç

Karttaki Puanı Paraya Çevirme

Kredi kartları günümüzde en yaygın kullanım ağı olan bankacılık hizmetlerinden biri olmak ile beraber sundukları pek çok farklı avantaj arasında en çok dikkat çeken para puan biriktirme avantajlarıdır. Bunları alışveriş yapar iken tıpkı para gibi kullanarak ödeme yapma imkanımız mevcut olmak ile beraber karttaki puanı paraya çevirme gibi bir başka hizmetten bahsetmek de mümkün olmakta ve bu sayede elimize nakit olarak para geçme avantajı yakalayabilmekteyiz.

Bu aşamada her bir kartın farklı bir puan biriktirme ve puanları kullandırma prosedürü mevcut olmak ile beraber tek tek incelemek ve açıklama yapmak okuyucularımız için faydalı olacaktır.

Bonus Kart Biriken Puanları Nakit Paraya Çevirme

 

Bilindiği üzere adı geçmekte olan bu kart para puan biriktirme hizmeti denince akla gelen ilk yer olma özelliği taşımaktadır. Bu hizmetteki asıl amaç her bir alışverişte kazanılmakta olan söz konusu bu puanların anlaşmalı noktalarda harcama yapıldığında kullanılması olmak ile beraber son zamanlarda en çok dikkat çeken husus ödeme yapmak yerine direk olarak nakit para şeklinde almaktır.

Eğer siz de Bonus kartınızda birikmiş olan puanları para olarak almak istiyorsanız bu şekilde hizmet veren bir dükkan ya da yer tespit etmeniz gerekmektedir. Bu uygulama daha çok ve yeni ve buna bağlı olarak da çok da yaygın olmadığı için kendinize hali hazırda böyle bir uygulaması olan yerler bulamazsanız, tercih ettiğiniz herhangi bir dükkana bu şekilde hizmet almak istediğinize dair talepte bulunabilirsiniz. Tabii ki bu aşamada para puanlarınız üzerinden kesilecek olan komisyonları göz ardı etmemeniz gerekmektedir.

Maximum Kart Biriken Puanları Nakit Paraya Çevirme

 

Ülkemizde yaygın olarak kullanılmakta olan bir başka kart da Maximum kart olmak ile beraber bu seçenekte de birikmiş olan para puanlarını nakde çevirme imkanınız mevcut olmaktadır. Bunun için yine anlaşmalı noktalar ile tek tek görüşerek hizmet verecek olan bir yer tespit etmek mümkün olmak ile beraber, herhangi bir yeri de bu iş için ikna edebiliriz. Bu aşamada uygun bir komisyon oranı belirlemek son derece önemli olmaktadır.

 

Tarih:Acil Para

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir