İçeriğe geç

Kategori: Kredi Notu

Kara Listedekilere Para Veren Kimseler

Bankalarla finansal alışveriş yapanlardan sıkıntı yaşamayan yok denecek kadar azdır. Ancak bu sıkıntıları hiçbirimiz isteyerek yaşamayız. Ancak bu sıkıntıların sonucu sadece bulunduğumuz ayı etkilemiyor maalesef ki yakın gelecek zamanda acilen olan ihtiyaçlarımızı karşılamak için kredi kullanımına ihtiyaç duyduğumuz zaman bankalarla olan problemlerden dolayı bundan da faydalanamıyoruz.

1000 TL Kredi Çekmek İstiyorum

Bankalar artık, düşük miktardaki kredi taleplerinizde, sizden çok fazla belge beyanı istemiyorlar. Hatta bazı bankalar, bu kredileri almak istediğinizde, sizden banka şubelerine bile gelmenizi istemeyebiliyorlar. Tabi ki, bu tarz kredi başvurunuz için önceden bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Bunun için bankadan maaş almanız ya da düzenli olarak bankanın kredi kartını kullanıyor olmanız yeterli. 1000 TL kredi çekmek istiyorum dediğinizde, tek tek bankalara gitmeniz gerekmiyor.

Bankadan Nasıl Kredi Alırım? Nasıl Kredi Çekebilirim?

Bankadan kredi çekebilmek için, SGK lı bir işte en az 6 ay çalışıyor olmanız gerekmektedir. Tabi bunun yanında kredi notunuzun yüksek olması da. Eğer daha önceki bankalar ile yaptığınız işlemleriniz sonucundaki ödemelerinizi düzenli yapmışsanız, kredi notunuz yüksek olur. Eğer ödemelerinizi düzenli yapmamışsanız, kredi notunuz düşük olur.