İçeriğe geç

Komisyon Karşılığı Acil Para Verilir

Mevcut olan nakit sıkıntınıza çözüm bulamıyorsanız üzülmeyin, çünkü firmamız tarafından komisyon karşılığında acil para verilir. Borç para arıyorum diyen herkese çözümler sunan firmamız senet karşılığında para vermekte bu yöntem ile pek çok kişinin para problemini çözmeyi hedeflemektedir. Şimdiye kadar firmamıza gelen hiç kimseyi çözümsüz göndermediğimiz sizin de maddi problemlerinize uygun şartlarda çözümler bulacağımızı taahhüt ediyoruz.

Komisyonla Kredi Almak İstiyorum

Eğer firmamıza gelerek komisyon karşılığında para hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız işte şartlarımız:

 1. Firmamıza girdiğiniz andan itibaren güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışanlarımız sizinle ilgilenecek ve konusunda uzman olan yetkililerimiz söz konusu olan sıkıtınız ile alakalı olarak sizi dinleyecek ve ihtiyacınıza yönelik çözüm önerileri oluşturacaktır.
 2. İlk aşamada ne kadar paraya ihtiyaç duyduğunuz tespit edilecek ve ona göre nasıl bir hizmet verileceği belirlenecektir.
 3. Firmamızın komisyon oranı sabit olup ne kadar para talep ederseniz edin bu tutar değişmemek üzere yüzde on beş olarak belirlenmiştir.
 4. Belirtilmekte olan komisyon oranı dahilinde toplam borcunuz hesaplanacak ve senetlere bağlanacaktır.
 5. Firmamız paranın ödeneceği süreyi belirleme konusunda tamamen müşteri odaklı çalışmakla beraber müşterimiz istediği vade süresini kendi tespit eder.
 6. Senet sistemi ise yine müşterinin talebine bağlı olarak çalışmakla beraber komisyonla para veren diğer firmalar gibi tak senet yapma zorunluluğu hiçbir söz konusu olmayan bir durumdur.
 7. Firmamız belli başlı şartlar dahilinde kefil talep etmekle beraber bu durum müşteriden müşteriye farklılık göstermektedir. Eğer kefil istenirse bu kişinin de sahip olacağı özellikleri tespit etme hakkı firmamıza aittir.
 8. Yine bazı durumlarda ödenecek olan parayı garanti altına almak için firmamız bir uygun şartlarda bir gayrimenkulün teminat gösterilmesini talep edebilir. Bahsi geçen bu teminat ise tarafımızdan ipotek edilecek olup, ödemeniz bittiği zaman ipotek de kalkacaktır. Mevzu bahis olan teminata ait özellikleri tespit etmek de yine firmamıza ait olan bir haktır.

Tüm bu şartlar dahilinde hiçbir belge gerekmeksizin yalnızca kimliğiniz ile firmamıza gelerek nakit ihtiyacınızı en rahat şartlarda karşılayabilirsiniz.

Tarih:Acil Para

4 Yorum

 1. ceyhun ceyhun

  izmir güzelyalıda kasabım 50000-100000 arası işimi büyütmek için kredi istiyorum bankalardan sıkıntım var aylık 2500-3000 rahat rahat öderim

 2. Zehra Zehra

  Acil nakite ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 3. cumhur cumhur

  Acil 10000 TL krediye ihtiyacım var devlet memuruyum

 4. serkan serkan

  kendi işyerim var vergi levhalı. gelir belgem de mevcut 60 bin tl ye ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir