İçeriğe geç

Komisyonla Kredi Almak İstiyorum

Yaşam koşulları gittikçe zorlaşıyor. Eğer aylık düzenli bir gelirimiz varsa bazı planlamadığımız harcamalar olduğunda bir anda gelir gider dengemiz bir anda bozuluveriyor. Ev kirası, çocukların eğitim masrafları, konut ve araç giderleri, tatil giderleri derken bazen harcamalarımız ödenmesi zor yükler haline dönüşebiliyor. Bazen de yaşantımızda ani değişikler oluyor: İstemsiz işsiz kalmak veya hastalık masrafları bunlardan sadece birkaç tanesi. Veya evlilik arifesindesiniz, düğün masrafları karşılayabilmek ve ihtiyacınız olan  ev eşyalarını alabilmek için nakit para ihtiyacınız oluşabiliyor.Borç veya  ödemelerimizi yapabilmek için nakit para ihtiyacımızı karşılayamaz hale geldiğimiz durumlarla karşı karşıya kalıyoruz.

komisyonla-kredi
komisyonla-kredi

Eş ve dosttan borç istemekte olmuyor ya bunun için teklif bile yapamıyoruz yada çoğu zaman borç istemimiz olumsuz sonuçlanıyor. Herkesin gelir-gider dengesi kendi kazancına göre.,kimse  çok yüksek miktarlarda borç vermek istemiyor. Böyle durumlarda ilk akla gelen seçeneklerden bir tanesi de bankalardan kredi çekmek oluyor, banka kredi çekmek için başvurduğunuzda kredi notunuzun uygun olmadığı söyleyerek kredi vermeyebiliyor. Düzenli bir geliriniz olduğunu belgelendirmenizi isteyebiliyorlar eğer belgelendirebileceğiniz bir geliriniz yoksa bu durumda da  banka sizin riskinizi kredi olarak satın alamıyorlar, yani kredi başvurunuzu reddediyor.

KOMİSYONLA ACİL NAKİT PARA

İşte böyle bir  durumda kaldıysanız nakit para ihtiyacınızı karşılayabilmek ve borçlarınızı ödeyebilmek için komisyoncular tarafından çıkartılan kredileri kullanabilirsiniz. Bu sizin için harika bir seçenek olabilir. Şöyle ki bankalardan kredi alamayan kişiler için  komisyoncular istediğiniz miktar krediyi alabiliyorlar. Sadece bankadan aldıkları kredi faiz oranlarıyla değil, ekledikleri düşük komisyonlarla krediyi size sunuyorlar. Kendi çalıştıkları bankadan kredi çeken ve bunu size sunan kişiler tamamen yasal yollarla bunu size sunmaktadırlar. Bankadan aldıkları krediyi her ay ödemektedirler. Ardından sizden komisyonla birlikte ödemenizi almaktadırlar. Bu tarz komisyonla kredi alabileceğiniz şirketlere ulaşmak için öncelikle yakın çevrenizde araştırma yaparak başvuru yapmanız borçlanacağınız kurum hakkında bilgi sahibi olmanız açısından önemli olacaktır.

KOMİSYONLA KREDİ ÇIKARTANLAR

Veya sorunlu kredi veya kredi çıkmayan taleplerde de danışmanlık yaparak, çözüm bulabiliyorlar. Mesela krediniz için size kefil olarak kredinizin çıkmasına aracılık ederek de komisyonlarını alabiliyorlar.

Böyle bir kredi almak istiyorsanız ve ihtiyacınız varsa düşük komisyonla para veren şirketlere başvurabilirsiniz.

Tarih:Kredi Çıkartılır

2 Yorum

  1. Hüseyin Hüseyin

    Komisyon karşılığı para almak istiyorum sözleşmeliyim maaşım 4100 acil

  2. Semra Özdemir Semra Özdemir

    Acil ihtiyacım var bankalardan kredi alamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir