İçeriğe geç

İstanbulda İkamet Ediyorsanız Parasız Kalmazsınız

Ülkemizde nufüs yoğunluğu bakımından en kalabalık şehirlerden bir tanesidir İstanbul. Gerçekten her köşesi ayrı bir güzel,her kesimden insanın içerisinde var olduğu bir şehirdir. Her ne kadar işsizlik oranı oldukça fazla gibi gözükse de aslında asla işsiz kalma olanağının var olmadığı bir metropoldür. Kendisine has sayıca oldukça fazla semtlerde ayrı ayrı iş olanağı sunan bu şehirde gerek bu nedenle gerekse biz ve bizim gibi faaliyet alanı kişilere nakit destek vermek amacı ile kurulmuş olan kuruluşların oldukça fazla sayıda var olması gibi sebeplerden ötürü asla parasız kalmazsınız. Boşuna demiyoruz İstanbul’da yaşıyorsanız parasız kalmazsınız.

İstanbul şehrine ait en işlek semtler arasında yerini almakta olan Taksim, Kadıköy, Beylikdüzü, Beşiktaş, Acıbadem gibi bir çok yerinde kurulmuş olan danışmanlık firmalarımız sizlerin duyduğu her maddi ihtiyaçta yanınızda olmak adına şube sayılarını giderek fazlalaştırmak için gerekli çalışmalarını yapmaktadır. İhtiyaç kredileri,konut alımı için kullanılmakta olan konut kredileri, İstanbul’un bitmek bilmeyen trafiğinde mutlak olması gerekli olan araç alımı için kullanılabilecek araç kredileri gibi çeşitli konularda hizmet vermekteyiz. Bu nedenle hem hizmet alanımızın genişliği hemde ulaşım ağımızın oldukça kolay olması gibi nedenler ile en çok tercih edilen danışmanlık firmaları arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

İstanbulda Acil Kredi Verilir

– Hizmetlerimize başvuru aşamalarının da son derece kolay bir yol ile olması,

    – Genellikle çok yüksek tutarlı olmayan ihtiyaçlarınıza aynı gün içerisinde cevap verebilme olanağımızın bulunması,

    – Güvence amaçlı yalnızca bir senet imzalatma yolu ile nakit detsek sağlayabilme olasılığımızın olması,

    – Geri ödemelerinizin tamamen sizin istediğiniz vade seçeneklerine uygun koşullarda yapılması,

    – Çoğu zaman 10.000-TL tutara kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için geri ödemelerinde 3 ay erteleme olanağı sağlanabilmesi gibi nedenlerden dolayı biz sizi parasız bırakmıyoruz. Sizde gelin bize başvuru yapın bizi müşterisiz bırakmayın. Gelin hiç zaman kaybı yaşamadan,banka kurumları tarafından çoğu zaman red cevabı aldığınız kredilerinizi;

-Gerek sizden teminat alarak,

    -Gerek senet imzalatma yolu ile

    -Gerekse tarafınıza kefil olarak anlaşmalı olduğumuz  kurumlar aracılığı ile size sunduğumuz nakit para desteğimiz var. Eğer sizde İstanbul’da ikamet ediyor iseniz internet aracılığı ile İstanbul danışmanlık firmaları sorgulamasını yaparak adres ve iletişim bilgilerimize erişim sağlayabilirsiniz. Gelin görüşelim,nakit ihtiyacınızı hemen giderelim.

Tarih:Acil Para

2 Yorum

  1. Murat Demiray Murat Demiray

    Selamlar İstanbul Şişli de çalışıyorum 12000 tl senetle krediye ihtiyacım var. AylIk 1200 tl ye kadar ödeme yapabilirim

  2. emin emin

    acil 15 bin tl ihtiyacım var kredi puanım düşük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir