İçeriğe geç

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Kredi almak son derece çözüm odaklı bir bankacılık uygulaması olsa da bu sistemden faydalanmak isteyen kişilerin belli başlı şartlara sahip olması gerekmektedir. Ülkemizde hizmet vermekte olan bankaların hemen hemen hepsi kendilerine kredi alma istemi ile başvurmakta olan herkesi incelemekte ve değerlendirmekte, alacakları borcun geri ödemesi konusunda sıkıntı yaşanıp yaşanmayacağını tespit etmek istemektedir. Bu noktada en önemli olan konu şüphe yok ki mevcut olan gelir durumları olmak ile beraber bu süreci somutlaştıran en önemli şey de gelir belgeleri olmakta ve buna sahip olmayan kişilerin kredi alması mümkün olmamaktadır. Ancak anlatılmakta olan bu durumda olan kişilerin de kimi zaman acil para ihtiyaçları olmakta ve gelir belgesiz kredi nasıl alınır diye merak etmektedir.

Gelirbelgesizkredi.net Anlatıyor Sigortasız nasıl kredi alabilirsiniz.

 

Anlatılmakta olan  tüm bu bilgiler ışığında gelir belgesiz kredi olanağı sunan bankalara rastlamak son derece zor ve hatta imkansız olmaktadır. Ancak belli başlı bazı bankaların ipotek edilmek üzere bir gayrimenkul talep ederek bahsi geçen kişilere hizmet verme gibi bir tercihleri olsa da bu kapsamda verilecek olan paraların meblağları son derece düşük olmaktadır. Aynı zamanda söz konusu olan olanağı sunmakta olan bankalara bakıldığı zaman tümünün de ortak özelliği ya piyasada yeni kurulmuş ve tutunmaya çalışan yerler olmaları ya da çok fazla talep görmeyen ve geri planda kalmış bankalar olmalarıdır. Üstelik tüm şartlar dahilinde sunulmakta olan hizmet karşılığında da talep edilmekte olan faizler ve masraflar da bir hayli yüksek tutarlarda olmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

 

Eskiden maaş yazısını dikkate alarak kredi verirdi bankalar şimdi kredi notuna bakıyorlar. Ama ufak bankalar daha toleranslı Fibabank ve bank pozitif ve Aktifbank gibi.

Detayları anlatılmakta olan bu hizmet kapsamı yerine daha rahat şartlarda ve daha yüksek tutarlarda borç para almak isteyen kişilere tavsiye edeceğimiz yerler arasında kredi danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Adı geçen bu yerlerin hemen hemen hepsi gelir belgesi de dahil olmak üzere hiçbir şekilde evrak talep etmemekte ve mevcut durumunuzu incelemeksizin direk olarak kredi başvurunuzu kabul etmektedir. Bu sebepten dolayı banka banka dolaşıp kredi aramak yerine bu yerlerden birini tercih edip giderek dakikalar içinde paranızı alıp çıkabilirsiniz.

Tarih:Acil Kredi

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir