İçeriğe geç

Hemen Para Getiren Dualarla Dilinizi Süsleyin

Para ihtiyacı yaşamak hayatımızın hemen hemen her döneminde sıklıkla başımıza gelen bir durum olmak ile beraber bu aşamada bizlere en çok faydası olan şeylerin başında şüphe yok ki dualar bulunmaktadır. Bu sebeple maddi olanaksızlıklar yaşamakta olan kişilere en temel tavsiyemiz hemen para getiren dualarla dilinizi süsleyin olmaktadır. Bu noktada okunabilecek pek çok farklı dua mevcut olmak ile beraber bunlar arasında en çok dikkat çekenleri yazımızın devamında belirtildiği gibi olmaktadır.

Beklemediğin Yerden Para Gelmesi İçin Dua

Bunun okunacak olan pek çok farklı dua ve zikir mevcut olmak ile beraber bunlar arasında en faydalı ve makbul olanı aşağıda belirtilmekte olan duadır.

DUA: İlâhî isimlerden bir ism-i şerif de «El acib» dir. Yani Hakk Teâlâ zatında zatî vasıflarıyla acib’ül bedı el hakimü mutlakdır. Ki; sıfatı zâtıyesinden her hangisi beyan olunsa akıl sahipleri taacüb eder. Zira akıl dairesine sığmaz. Ve evsaf-ı zâtıyesi muktezasınca künh hakikati üzere akıl idrâk edemez.

MANASI: Ey acibüs Senayı el bedâyi es Sâni el mutlak! Kullarına ihsan ve itâ eylediği âlâi hüviyetin ve nimei uluhiyetin ve bizzat kendi Senâi hakkaniyetinin her hakikatini elsinei beşeriyeden bir (lisan) lisanı nutka kaadir değildir. Yani kullarına ihsanlarının ve İlâhî nimetlerinin seni layıkıyla övmeği beşeri dillerden hiç bir dil anlatamaz.

Ummadığın Yerden Para Gelmesi İçin Okunacak Ayetler

Umulmadık yerden para gelmesi için ayet-i kerimelerden faydalanmak isteyen kişilere tavsiyelerimiz ise Amenarrasulü Suresi’nın tamamını ve Kuran’ın kalbi olarak nitelendirilen Yasin Suresi’nin son dört ayetini okumalarıdır.

Toplu Para Gelmesi İçin Okunacak Esma-ül Hüsna

Allah’ı zikrederek dua etmek isteyen kişilere tavsiyemiz ise;

Ya Rahman,

Ya Rahim,

Ya Fettahu,

Ya Vehhab,

İfteh li kulubi ver zukni bi la te’ab zikrini yirmi bir gün boyunca her akşam namazından sonra yetmiş kez okumamız gerekmektedir.

Nihat Hatipoğlu’nun Rızkın Artması İçin Önerdiği Dua

DUA: 

Ya Allah

Ya Rab

Ya Hayyu Ya Kayyum

Ya Zel Celali vel- ikram.

ANLAMI: “Yüceler yücesi olan isminin hakkı için senden isterim Bana helal rızık ver Allah’ım eğer rızkımız semada ise onu indir Eğer yerde ise onu çıkar Uzakta ise onu yaklaştır Yakın ise kolaylaştır Az ise çoğalt Çok ise onu bereketlendir”

 

Tarih:Acil Para

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir