İçeriğe geç

Etiket: senetle para veren tefeciler

Senetle Borç Para Veriyorum

Nakite sıkıştınız ve acil ödemeniz gereken borçlarınız var.Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ve borç alacağınız kimseniz de yok.. Çözüm ilk önce aklınıza bankalar ve kredi çekmek geliyor. Ancak bankalarla durumunuz nedir? Bildiğiniz üzere bankalar düzenli ve belgelenebilir geliri olmayan kişilere kredi vermemektedir. Bu yüzden tüketiciler ” senetle borç para veriyorum” diyen kimselere yönelmektedirler.

Tefeci Lazım İstanbul

Bankaların kredi kullanımı için birçok şartı bulunmaktadır. Bunlardan ilki kredi puanınızın düşük olamaması eğer geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartı ödemeleriniz düzenli değil yapmadı iseniz banka buna bağlı olarak da hakkınızda yasal takip başlattı ise, icra aşamaları uygulandıysa maalesef kredi kullanamayabilirsiniz. Kredi notunuz yüksek olsa bile aylık net geliriniz yok ise SSK prim ödemeleriniz yatırılmıyorsa yine kredinize olumsuz cevap verilecektir. Bu ve benzeri sorun ile karşı karşıya kalan kişiler İstanbul ilinde tefeci aramaya başladı.

İstanbul Tefeci

Senetle Kredi Almak Yasal Mı Değil Mi?

Senetle kredi almak yasal mı değil mi? Herkesin bu konuda ciddi kafa karışıklığı yaşıyor olması oldukça doğal. Yasal olarak kredi alabileceğiniz tek resmi kurum aslına bakılırsa bankalar. Elbette ki bu ailenizden, iş yerinizden ya da yakınlarınızdan alacağınız borçları kapsayan bir durum değildir. Fakat, belgelenemez bir, haksız kazanç söz konusu olduğu takdirde, yasalar gereği bu durum hukuka aykırı oluyor.