İçeriğe geç

Kara Listedeyim Acil Para Lazım

Acil para lazım diyorsanız ve kara listede iseniz doğru adrestesiniz.Kara listede olan veya maaşında haciz olan kişilerin kredi notu düşük olmaktadır. Durum böyle olunca bankalardan kredi almak oldukça zor bir hale gelmektedir. Bu nedenle bankalardan kredi alamayan ve nakit para sıkıntısı yaşayan kişiler zor günler yaşayabilmektedir. Ancak bu duruma üzülmenize artık gerek yok. Senetle veya komisyonla kredi alarak siz de rahat bir nefes alabilir ve geleceğe güvenle bakabilirsiniz.

İstenilen her miktarda krediyi alarak uygun faiz oranlarıyla ödeyebilir ve geniş vade imkanlarından yararlanabilirsiniz. Geniş vade imkanları sayesinde bütün ödemelerinizi kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bankalardan kredi notu nedeniyle kredi alamayan veya maaşında haciz olan kişiler de bu imkandan yararlanabilmektedir.

ile yapılacak işlemlerde bir sorun teşkil etmektedir. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için de alternatif para bulma yöntemleri tercih edilmektedir. Kendi alanında bir sektör haline gelen bu sistemde siz de hızlı bir şekilde para sorunlarınızı çözebilirsiniz. Böylece hayallerinizi ertelemeden huzurlu bir şekilde yaşamınıza devam edersiniz.

Tarih:Acil Para

4 Yorum

 1. Sevgi Sevgi

  Merhaba

  Kredi sağlanması konusunda ne şekilde yardımcı oluyorsunuz? Aradığınız şartlar nelerdir? % kaç faiz uyguluyorsunuz? Ödeme vadeleri kaç ay oluyor?
  Geri dönüş yaparsanız memnun olurum.

  Teşekkürler

 2. Gülşen Gülşen

  İş kuracağım 40 bin TL ye ihtiyacım var totalde ve düzenli ödeme yaparak kredi notumuda yükseltmek istiyorum sonrasında tekrar ihtiyacım olacak. Eğer işimi görürsem

 3. Ahmet Ahmet

  İyi Günler,

  Aydın ve İzmir’de ikamet ediyorum. Yasal ve marka tescilli bir firmayım. Komisyon karşılığı veya, Senet karşılığı def ‘aten yada belirli taksitler halinde ödeyebileceğim (36 aya kadar) 30.000.-TL. ye ihtiyacım var. Şartlarınız nedir…? Nasıl yardımcı olabilirsiniz…?

 4. Sultan Mehmet Sultan Mehmet

  Çok acil 30 bin tl ihtiyacım var çok kötü bir şekilde sıkıştım lütfen bu konuda yardımcı olun aylık 1000 tl olarak ödeme yapabilirim arada elime toplu para geçer o şekilde de öderim rica ediyorum lütfen biri yada birileri yardımcı olsun artık iyice bunalmış durumdayım lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir