İçeriğe geç

İcralık Olanlara Kredi Çıkartma

Piyasada pek çok firma hemen hemen her durumdaki kişilere kredi çıkarma hizmeti vermeye devam ederken icralık olanlara kredi çıkarmak pek çok firma için son derece zor ve hatta imkansız olmaktadır. bizim ise uzmanlık alanımız icralık olan kişilere kredi çıkartmaktır.

Kredi danışmanlık firmaları piyasada bu kadar fazla iken hemen hemen hiçbiri icralık olan kişiler için kredi verecek yerler bulamamakta olup bu konuda bir hayli yetersiz kalmaktadırlar.  Ancak firmamız bu konuda sektörde bulunan tüm firmalardan ayrılmakta olup mevcut durumu ne olursa olsun herkese kredi çıkarmaktadır.

icralik-olanlara-kredi
icralik-olanlara-kredi

İcralık olanlara ve kara listede olanlara kredi çıkarma konusunda rakip tanımayan firmamız, şimdiye kadar tarafımıza başvurarak çözüm arayan hiçbir müşteriyi eli boş göndermemiştir. Eğer sizin de mevcut durumunuz ne bankalardan ne de kredi danışmanlık firmalarından kredi almaya olanak vermiyorsa tek çözüm olanağı biziz demektir.

Firmamızdan alacağınız hizmete dair detaylar ise şunlardır:

 1. Alacak olduğunuz krediye dair uygulanacak olan komisyon oranı yüzde on beş ve yüzde yirmi beş aralığında olup, alacağınız paraya ve sahip olduğunuz özelliklere göre bu oran farklılık göstermektedir.
 2. Vade süresi ise yine alacağınız paranın tutarına göre değişmekte olup en çok doksan altı ay olarak belirlenmiştir.
 3. Firmamız sizlere kredi verirken bu konuda belli tutarlarda bir maaşı olan kefil talep etmekte olup bu kefile dair özellikler alınacak paranın tutarına göre değişmektedir.
 4. Yine verilecek kredinin tutarına göre müşterimizden teminat talep etmemiz de söz konusu olmaktadır. Şartları belirlenecek olan söz konusu bu teminat ipotek edilecek olup kredinin ödemesi bittiği zaman bu ipotek kalkacaktır.
 5. Senet karşılığında verilecek olan bu kredi için senet sayısı vade sayısı aynı olacak ve her ödenen taksitte söz konusu ödeme dönemine ait olan senet müşterimize verilecektir.
 6. Firmamız bu kredi sürecinde sizden hiçbir belge talep etmeyecek olup yalnızca nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportunuz ile gelip başvuru oluşturabilir ve dakikalar içerisinde sonuç alarak paranızı tahsil edip gidebilirsiniz.
Tarih:Kredi Çıkartılır

2 Yorum

 1. özgür özgür

  15 bin ihtiyacım var nasıl yardımcı oluyorsunuz?

 2. Zehra Zehra

  2250 TL alıyorum… Geçimde bir sıkıntım yok Allah’a Şükür ama alacağımı almak için yasal masraflar maalesef belimi büktü..Paranızı hakkınızı almak için bile para gerekiyor maalesef ki…..
  Alacağımı göstersem avukatımla protokol yapsam bile maalesef borç bulamadım.. Alacağımdan da vazgeçmek tabi ki de istemiyorum benim ve evladımın hakkı. Sicilimde bozuldu tabi ki işsiz kaldığım dönemlerden… bankalarla yapılandırma yaptım. Bir yoluna koyduk ama ekstradan avukata mahkemeye artık ödeme yapacak gücüm kalmadı…çünkü maaşımla geçinebiliyorum ama ekstra ödeme yaptığımda
  Diğer taksitler gecikiyor maalesef

  Uygun görülür ise bu kredi için ek teminat olarak avukatımdan taslak şeklinde aldığım ama sizin de değiştirebileceğiniz
  Bir protokol da yapılabilir….Zira teminat gösterebileceğim başkaca bir dayanağım yoktur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir