İçeriğe geç

Bankasız Kredi Almanın Yolu: “Senetle Kredi”

Nakit ihtiyaçlarımız doğrultusunda başvuruda bulunduğumuz kredileri almak adına her ne kadar tek çare bankalar gibi gözükse de şimdilerde bu ihtiyaca cevap verebilecek birden çok kurum ve değişik yöntemler bulunmaktadır. İlgili yöntemleri öğrenmenize  olanak tanıyarak kredilerinizi kolaylıkla alabilmeniz için bizler varız artık… Kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz danışmanlık firmamız sayesinde tüm maddi sıkıntılar bitecek.

Gerek sizi uygun ödeme koşulları ile buluşturmak gerekse birden çok olanak sağlamak amacı ile yapmış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda banka kurumları dışında kredi alabilme olanağını ayağınıza getiriyoruz. Talep etmek istediğiniz kredi tutarını belirleyip tarafımıza ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçen arkadaşlarımız çoğunlukla size en kolay yöntem olan “senetle kredi” yolunu sunacaklardır. İhtiyacınız olan tuara ait borcu vadelere ayırarak ileriki tarihlere erteleyen,üzerinde alacaklı ve borçlunun imzasının bulunmasının zorunlu olduğu,hukuki anlamda geçerliliğe sahip bir nitelik taşıyan senet imzalandığı anda işleme girer ve talep ettiğiniz tutar size verilir. İşte bu kadar kolay olan bu işlem doğrultusunda artık çekilen nakit para sıkıntısına elveda diyebilirsiniz.

Tabiki bu denli kolay oluşunun yanı sıra avantajlı yanları kadar dezavantajlı yanları da bulunmaktadır ilgili işlemin. Öncelikli olarak banka kurumlarından alınan kredi faiz oranları ile mukayese ettiğimizde senetle alınan kredinin faiz oranının birazcık daha fazla olmasından kaynaklanan bir geri ödeme fazlalığı olmakta,birde kredi talebinizin olumlu sonuçlanması durumunda size olan yardımımızın karşılığı olarak talep ettiğimiz %2 oranında komisyonun alınması gibi olumsuz yanları bulunmaktadır. Ancak genellemeye bakıldığında sizin için başkaca bir çözüm bulunmamasını göz önüne alarak yapılması oldukça mantıklı bir yöntemdir senetle kredi almak. Eğer talepte bulunmak isterseniz biz her zaman yardıma hazırız.

Kaynak: http://www.senetlekredi.net

Tarih:Acil Kredi

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir