İçeriğe geç

Acil Paraya İhtiyaç Olduğunda Anında Kredi Veren Banka Hangisi

Hiç beklenmedik bir zamanda kapımızı çalan nakit para ihtiyacı karşılanamadığı durumlarda hayatımızı cehenneme çevirmekte hiç vakit kaybetmez. İlgili parayı bulana dek  çaba harcamaya devam ettiğimiz,çare aradığımız zamanlarda hiç vakit kaybetmeden başvuru yapmak durumunda bulunduğumuz banka kredileridir yine bizi çekip içinde bulunduğumuz durumdan kurtaran. Özellikle bu işe kendini adamış olan finans kurumları arasında neredeyse varlığını bu şekilde idame ettirebilen bankalar aracılığı ile verilebilmekte olan bireysel krediler nakit ihtiyaçlarına cevap için ön planda bulunmaktadır.

Bu nedenle ihtiyaç sahipleri tarafından oldukça yoğun talep görmektedir. Belirli şartlar neticesinde verilebilmekte olan bireysel kredi taleplerinizi çoğu banka tarafından ilgili şartların sağlanması durumunda aynı gün içerisinde karşılık bulabilmektesiniz. Böylelikle gereksiz sıkıntılara girmeden anında nakit para akışını sağlayarak giderilmiş olmaktadır ani ihtiyaçlar.

Ancak her ne kadar bankalar aracılığı ile kullanılmakta olan krediler tarafından nakit akışı sağlanabilse de çoğu bankada bu akış onay hızı bakımından aynı gün valörlü olarak onaylanma imkanına sahip olmayabilmektedir. Bu nedenle özellikle acil ihtiyaç anlarında hemen kredi onayı verebilecek olan bankalar tercih edilmektedir. O anlarda çok fazla faiz oranı yada masraflar göze batmamakta genellikle sadece nakit akışının sağlanabilmesi açısından diğer alanlar göz ardı edilmektedir. İlgili bankalardan kimilerinin hala günümüzde genel müdürlük onaylı kredi imkanı sunması onay işleminin oldukça uzun sürmesine ve 1 ile 3 gün arasında kredi işlemlerinin neticelenmesine neden olmaktadır. Bu nedenle genellikle kişiler tarafından daha çok şube onaylı kredi veren bankalar tercih sebebi olmaktadır. Ülkemizde anında kredi vererek hiç bekletmeden ihtiyaç giderme konusunda öncü olan bir çok banka bulunmaktadır.

ANINDA KREDİ VEREN BANKALAR

Bunların arasında en bilinen bankalar arasında bulunmakta olan Garanti bankası,Finansbank, Vakıfbank, Deniz Bank, Şekerbank gibi finans kurumları yer almaktadır. İlgili bankalar aracılığı ile kredi kullandırım talepleri esansında istenilen maaş bordrosu,ikametgah belgesi gibi belgeler istenilmektedir. Son zamanlarda Akbank ve Odeabank’ında katılmış bulunduğu anında kredi kullandırım kampanyaları neticesinde talepler giderek artmakta ve çeşitlenen bankalar sayesinde oldukça kolay bir şekilde nakit para ihtiyaçları giderilmektedir.

bankalar

 

Gerek şubelerden gerekse internet bankacılığı aracılığı ile talep edilebilecek olan bireysel kredilere ait olumlu cevap geldikten sonra bankada kullanıma açık mevcut hesabı bulunan bireylere ait kredi tutarları müşterinin hesabına otomatik olarak geçiş sağlanmaktadır. İlgili bankalar aracılığı ile oldukça kolay ve hızlı yapılan işlemler neticesinde beklenmedik durumlarda meydana gelen para ihtiyacınız hızlı bir şekilde çözüme kavuşmaktadır.

En çok bu nedenler ile talepleri giderek artmakta olan belli bankalar dışında bulunan kredi süreçleri oldukça uzun süren bankalara olan talep ise doğru orantılı olarak giderek azalmaktadır. Bu tercihleri canlı tutmak amaçlı kampanyalar düzenleyerek bireyleri kendilerine çekmek isteyen bankalar acil para ihtiyacı anlarında oldukça zayıf kalmaktadırlar.

Tarih:Acil Kredi

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir