İçeriğe geç

Projeni Yap buluşum.net’den Bağış Topla

Eğer topluma fayda sağlayacağını düşündüğümüz bir proje ya da buluş üzerinde çalışıyorsak ve söz konusu bu projenin de maddi açıdan desteklenmesine ihtiyacımız varsa bu konuda bize oldukça fayda ve destek sağlayacak olan bir internet sitesi bulunmakta ve insanlara faydalı olacak nitelikte geliştirdiğimiz projelerimizi beğeniye sunmak sureti ile parasal açıdan destek bulmamız konusunda bize yardımcı olma ve bu sayede de söz konusu çalışmamızın proje olmaktan çıkıp icraata geçerek topluma hizmet vermesini sağlamak için çalışmaktadır.

Projenize Acil Maddi Destek

Bahsedilen bu internet sitesi www.bulusum.net adresli sitedir. Bu site Boyner Vakfı tarafından kurulmuş olup proje ve buluşların ilgililere sunularak fikir alışverişi yapılmasını sağlamak ve bununla birlikte geliştirilebilir bir nitelik taşıyan aynı zamanda da bitirildiği zaman topluma yarar sağlayacak özellikte olan projeler ya da buluşların da maddi olarak destek görmek sureti ile hayata geçilmesine hedef olarak belirlemektedirler. Adı geçen bu site proje ya da buluşlara maddi destek sağladığı için bir fonlama platformu olma özelliği de taşımaktadır.

Bu sitenin kuruluş amacı desteğe ihtiyaç duyan kişiler ile destek vermek için yer arayan kişileri en doğru noktada en faydalı şekilde bir araya getirme çabasıdır. Bunla birlikte temel amacın yanı sıra bazı ye-an amaçlar da bu sitenin kuruluş sürecine dahil olmaktadır. Bu yan amaçlardan bazılar ise; bireysel düşüncelerini geliştirmek isteyen amatörlere öz güven oluşturma çabası, bağış yapma kültürünü geliştirmek adına yapılan bir hizmet olması ve toplumsal destek kültürünün gelişimine katkıda bulunmasıdır.

projenize-destek
projenize-destek

Eğer bizim de topluma ve insanlara fayda sunacağına inanarak başladığımız ve gelişim sürecinde olan bir proje ya da buluşumuz var ise ve bahsi geçen özellikleri taşıyan bu projenin gelişimi için de maddi desteğe ihtiyaç duyuyor isek yapmamız gereken tek şey adı geçen bu siteye üye olmaktır. Projemiz ya da buluşumuz destekçiler tarafından beğenilir ve faydalı da görülür ise söz konusu bu destekçiler projemize yönelik bağış yapma yoluna gireceklerdir. Biz de bu sayede projemizi  tamamlama fırsatı bulmuş olmaktayız.

Tarih:Acil Para

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir