İçeriğe geç

Kredi Çıkartan Kişiler

(Biz kredinizi çekelim siz ödeyin) gibi kredi alabilecek olan kişiler için özel olarak kredi temini sağlayan ve kredi çıkartan kişiler artık daha geniş bir alanda hizmet verebiliyor. Başta Ankara olmak üzere İstanbul, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde ve daha Türkiye’nin birçok noktasında bu kişilere ulaşabilirsiniz. Kredi çıkartan kişiler için her zaman gerekli olan bilgileri doğruluğunun bilinmesi gerekir. Bu kişilerin kimler olduğunu ve bu kişilerin ilgili bilgilerini bizim sitemi üzerinden görebilirsiniz.

Kredi çıkartan kişiler, bankalardan kredi alamayan kişilerin acil nakit sorunlarının üstesinden gelmesini sağlar. Bankalar, kredi verirken her ne kadar pek çok kredi ürününü vereceğini ifade etse de bu kredi değerlendirmelerinde kredi notu sistemini kullanmaktadır. Ayrıca kredi notu sistemi artık belirleyici hale gelmiştir. Banklardan alınan bu kredilerde her zaman dikkatli olmak gerekir. Hesaplamaların düzenli bir şekilde yapılması ve bütçeleri aşan kredilerin alınmaması gerekir. Aksi durumda bankalardan sorunsuz bir şekilde alınan krediler, bu borçların ödenmesini çok zor bir hale getirebilir. Bunun sonucunda da kredi notu da çok düşük seviyelerde bulunur. Kredi çıkartacak olan kişilerin genel olarak belirlenmesinde başvurular önemlidir. Bu kişilerden gelir belgesi görüşme esnasında sunulur. Çünkü krediler genel olarak aylık oranlara göre sunulmaktadır. Kredi çıkartacak olan kişilerin aylık gelir belgelerine göre kredi alması gerekir. Bankalar ile birlikte işlem yapılacağı zaman kredi notu ve gelir belgesi belirleyici olabilmekteydi.

biz kredinizi çekelim
biz kredinizi çekelim

Kredi Çıkartan Aracı Firmalar

Kredi almada iki yöntem en çok tercih edilendir. Bunların ilki senetle kredi almadır. Senetle krediyi, kredi çıkartan kişiler de verebilmektedir. Bankalardan kredi alarak veya direkt olarak kendi kaynaklarından sizlere kredi verebilir. Bu sayede işlemlerinizde banka kredisi öder gibi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi çıkartacak olan kişiler komisyonla da kredi verebilmektedir. Komisyonlu kredi imkanlarında her zaman belirli bir şekilde kredi faiz oranları kullanılır. Komisyonun miktarı, alınacak olan kredinin miktarı ile direkt olarak ilgilidir. Bunu yanı sıra bu kredi işlemlerinde her zaman komisyon kredi temin edildiğinde verilir. Aksi durumda önceden komisyon isteyen kişiler dolandırıcı olabilir. Bu kişilere itibar etmeyiniz.

Tarih:Acil Nakit

Tek Yorum

  1. Durdane Durdane

    Hiçbir banka kredi vermiyor. Hacizlik oldum ama borcum bitti takibim yeni kapandı. 6 aydan fazla sigortam var ve devam ediyor çalışıyorum. Üniversitemden dolayı ödeme yapmak zorundayım yoksa okulum uzuyor ve gidemiyeceğim. toplu paraya ihtiyacım var. Rica ediyorum bana yardımcı olacak birisinin numarasını verin lütfen acil dönüş yapın. Sürekli sizden gelecek bir haber bekliyorum. İnanın çok sıkıntıdayım çok acil 15000 tl ihtiyacım var lütfen bugün bana dönüş yaparmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir