İçeriğe geç

Kredi Çektiren Kredi Komisyoncular

Hayatımızın  rutin akışı içerisinde pek çok farklı hal ve durum bizi zaruri para ihtiyacına sokmakta ve buna yönelik olarak arayışlara sevk etmektedir. Bu noktada akla ilk gelen yerler bankalar olsa da söz konusu olan bu bankalar yalnızca kendi şartlarına uygunluk göstermekte olan kişilere olumlu cevap vermekte, bankaların talep ettiği özelliklere sahip olmayan kişiler için ise devreye kredi çektiren kredi komisyoncuları girmektedir. Bu yerler kredi notu düşük, sicili kötü, kara listede olan, belli başlı bir geliri olmayan, icralık ya da hacizli borcu olan veya daha başka bankalara kredi borcu bulunan kişilerin maddi sıkıntılarına çözüm sunduğu için oldukça rağbet gören ve pek çok kişi tarafından tercih edilen yerler arasında bulunmaktadır.

Kredi Çıkartan Kredi Komisyoncular

 

Bu yerlerin vermekte olduğu hizmeti özetlememiz gerekir ise belli başlı sebepler dahilinde bankalar ile ilişiği kesilen ve bu yerlerden hiçbir şekilde kredi alma imkanı bulunmayan kişiler ile bankalar arasında aracılık yaparak uygun şartlar dahilinde kredi çıkmasını sağlamaktadır. Bu işlemi ellerinde mevcut olan sistemler sayesinde kredi almak isteyen kişinin şartlarına en uygun olan bankayı tespit ederek vermektedirler. Bu sayede en olumsuz şartlara sahip olan kişiler dahi oldukça uygun şartlarda ve en güvenilir yerler olan bankalardan borç para alma imkanı yakalamaktadır.

kredi çektiren kredi komisyoncuları
kredi çektiren kredi komisyoncuları

 

Kredi Çektiren Yerlerin Komisyon Oranları Ne Kadardır?

 

Bu yerler hemen hemen her yerde mevcut olmak ile beraber binlerce farklı kredi komisyoncusundan bahsetmek mümkün olmaktadır. Bu duruma bağlı olarak da sabit bir komisyon oranından bahsetmek mümkün olmamaktadır. Her yer kendi şirket politikalarına, hizmet talep etmekte olan müşterilerin özelliklerine ve istenen paranın tutarına göre bir komisyon oranı belirlemektedir. Bu durumu rakamsal olarak ifade etmemiz gerekir ise yüzde on ile yüzde otuz beş aralığında değiştiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Kredi Çektiren Kredi Komisyoncularını Nerede Bulurum?

 

Bahsi geçmekte olan bu hizmet bankaların malum tutumu nedeni ile son yaygın bir hal almıştır. Bu durumun doğal bir sonucu olarak da kredi çektiren kredi komisyoncularına ülkemizin her yerinde rastlamak mümkün olmaktadır. Bu yerlere ulaşmak ya da iletişim bilgilerini temin etmek için sizlere tavsiyemiz hem kendi çevrenizde hem de internette araştırma yapmanızdır.

 

Tarih:Kredi Çıkartılır

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir