İçeriğe geç

Çok Acil Nakit Para Bulmam Lazım

Çok acil nakit para bulmam lazım, nerden bulabilirim. Maaşınızın yetmedi, acil nakit ihtiyacı nasıl oluştuğu durumlarda bankalardan ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünebilirsiniz. Ancak bankalardan kredi çeke bilmeniz için fazla koşulları yerine getiriyor olabilmeniz gerekir. Bunların başında da kredi puanı yüksekliği gelir. Yeterli kredi notu puanına sahip değilseniz bankalardan kredi çekmek yerine alternatif para bulabileceğiniz diğer yöntemleri tercih edebilirsiniz.

Bankalar kredi vermiyor, çok acil nakit para bulmam lazım, diyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Bankalar kredi vermedikleri zaman ihtiyaçlarınız için senetle borç para veren kişiler ile çalışmaya düşünebilirsiniz. Bu kişiler ihtiyacınız olan market miktarını karşılık olarak sizden senet alırlar. Her ay yaptığınız ödemelerden sonra o döneme ait senetini size geri alarak alışverişinizi tamamlaya bilirsiniz.

Acil para bulmak için kimlere gitmeliyim?

Senetle para veren kimseler ile ilgili bilmeniz gereken ise, bankalardan çok daha yüksek faizler uyguladıklarıdır. Bu durum sizin için bir sakıncası yoksa senetleri borç para veren kişilere ulaşmak için bize yazabilirsin. Bulunduğunuz şehre ve size ulaşabileceğimiz bir iletişim bilgisini yazmayı ihmal etmeyin. Bilgiler özel olarak yapılmaktadır.

Tarih:Acil Nakit

2 Yorum

 1. Ahmet Ahmet

  İyi Günler,
  Aydın merkezden yazıyorum. OSB’de küçük çaplı bir aile işletmemiz bulunmaktadır. Yasal ve marka tescilli bir firmayım. Komisyon karşılığı veya, Senet karşılığı defaten yada belirli taksitler halinde ödeyebileceğim 30.000.-TL. ye ihtiyacım var. Şartlarınız nedir…? Nasıl yardımcı olabilirsiniz…?
  Aydın veya İzmir’den ulaşabilirler…

 2. Kemal Kemal

  Merhaba
  Çok sıkışmış durumdayım ve acil yardıma ihtiyacım var. İstanbul’dayım ve düzenli bir gelirim var, 10 senedir aynı firmada çalışıyorum. Yardımcı olabileceklerin irtibata geçmelerini rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir