İçeriğe geç

Banka Bana Kredi Vermez Demeyin

Banka banka dolaştığınız halde size hizmet sunacak bir yer bulamıyor musunuz? O halde hemen banka bana kredi vermez demeyin, çünkü bizimle tanışmadınız. Firmamız kurulduğu günden bu yana pek çok kişinin kredi ala talebine olumlu sonuç verilmesi yönünde çalışmalar yapmış ve bu işte her zaman başarılı olmuştur. Bu sebeple de bankalar ile arası iyi olmayan hiç kimse bize başvurmadan ümidini kaybetmesin.

Ülkemizde hizmet veren onlarca banka olmasına rağmen hemen hemen hepsi hizmet vereceği kişilerde belli başlı özellikler aramaktadır. Bu özelliklerin arasında kredi notu yüksek olmak, sicili düzgün olmak, kara listeye girmemiş olmak, yüksek bir gelire sahip olmak ve istene tüm belgeleri sunabilmek gibi pek çok şey bulunmaktadır. Ancak söz konusu olan tüm bu özellikleri taşımak günümüz ekonomik şartlarında oldukça zor olduğundan pek çok kişi kredi almak istediği zaman bankalardan tarafından geri çevrilmektedir.

kredi çıkar mı bana
kredi çıkar mı bana

Bana Kredi Çıkmaz Demeyin

İşte tam da bu noktada devreye firmamız girmektedir. Bankalardan kredi çekme şansı bulamayan kişiler bize başvurduğu zaman;

  1. İşinin ehli, konusunda uzmanlaşmış ve söz konusu olan sürece hakim çalışma arkadaşlarımız ile,
  2. Hemen hemen her bankanın işleyiş sistemine hakim olan yönetici kadromuz ile,
  3. Sahip olduğunuz şartları ve kredi geçmişinizi gözlemleyebileceğimiz interaktif sistemimiz ile ve
  4. Tüm bankalar ile arası iyi olan yetkililerimiz ile hizmet sunmaktayız.

Anlattığımız bu özellikler kredi alma sürecinde bir hayli önemlidir. Çünkü herhangi bir kişi bireysel olarak kredi başvurusu yaptığı zaman hem kendi sicilini detaylı olarak bilmediği için hem de başvuru yaptığı bankanın nasıl bir müşteri profilini tercih ettiğine dair fikir yürütemediği için geri çevrilme ihtimali oldukça yüksek olmaktadır. Ancak firmamız hemen hemen her bankayı yakından tanıdığından dolayı bizim şartlarımıza en uygun bankayı seçecek kredi talebimizin onaylanmasını sağlayacaktır. Bu sayede mevcut olan para sıkıntımız giderilecek hem de kendimize en uygun olan bankayı öğrenme olanağımız olacaktır. Üstelik söz konusu olan tüm bu hizmetler yalnızca yüzde yirmi komisyon ile gerçekleştirilecek olan hiçbir ilave ödeme de talep edilmemektedir.

Tarih:Kredi Çıkartılır

Tek Yorum

  1. ismail ismail

    Anladım da size nasıl başvuracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir