İçeriğe geç

Acil Para Lazım Nasıl Bulurum?

Acil para lazım nasıl bulurum? Acil nakit paraya sıkıştıysanız, aklınıza hiçbir çözüm gelmiyorsa, yazımızın içerisinde, ufak tüyolar ve acil para bulma yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Bunun dışında da aklınıza takılabilecek tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz. Bilgi talep ettiğiniz yorumlarınıza mail adresi yazmayı ihmal etmeyiniz, bilgilendirmeler özel olarak yapılmaktadır.

Acil para lazım nasıl bulurum, sorunuzun ilk yanıtı olarak, bankalardan kredi çekmeyi düşünebilirsiniz. Uzun süre bir iş yerinde sigortalı olarak çalışıyorsanız, kredi notu puanınız yüksekse, bordronuzda gözüken maaşınızın birkaç katı kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Bu sayede acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Fakat, kredi notu puanınız yüksek değilse, sigortalı olarak bir iş yerinde çalışmıyorsanız, bankalardan kredi almanız oldukça zor.

para kazan
acil para kazan

ACİL PARA LAZIM NERDEN BULURUM?

Bu yüzden diğer seçenekleri düşünebilirsiniz. Diğer seçeneklerin başında ise, senetle borç para veren kişiler yer alıyor. Bu kişiler, bankalardan kredi alamayan ve acil nakite ihtiyaç duyan kişilere, senetle kredi vererek yardımcı oluyor. Bankalardan biraz daha yüksek faiz uygulayarak bu ticarete dahil olabilirsiniz, ancak; senetle borç para verenler bankalar kadar ödemeler konusunda toleranslı olamayabiliyorlar.

Borcunuzun son ödeme günü geçtiği takdirde, direk yasal yollara başvurarak, borcunuzu haciz yolu ile tahsilata gidiyorlar. Bu durumda da aldığınızdan çok daha fazlasını geri ödemeniz gerekiyor. Bu yüzden, borcunuzu ödemede sorun yaşayacağınızı düşünüyorsanız, bu alışverişe dahil olmamalısınız.

ACİL PARA LAZIM NASIL BULABİLİRİM?

Acil para lazım nasıl bulurum dediğinizde başvurabileceğiniz alternatifler arasında evden ek iş yaparak para kazanma geliyor. Boş vakitlerinizi eğlenerek nakte çevirmek için, bu konıda size yardımcı olacak kişiler ile çalışabilirsiniz. Evden yapılabilecek ek işler denilince akla içerik editörlüğü, sezon dönemlerinde nikah şekeri – sabun yapımı, evden yemek yapma, evde mandal yapma gibi onlarca sektör akıllara geliyor. Hangisi sizin için uygun olursa bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Senetle borç para verenler ile çalışmak ya da evden ek iş yapmak isterseniz, bulunduğunuz şehri, talebinizi ve size ulaşabileceğimiz bir iletişim bilgisini yazmanız yeterli olacaktır. Uygun bir aday olduğunuz düşünülürse, en kısa sürede size ulaşılacaktır.

Tarih:Acil Para

2 Yorum

  1. soner soner

    Merhaba iyi günler hayırlı işler lütfen artık somut bişeyler yapın artık bende yoruldum sizden ricam 7500 tl ye ihtiyacım var cok acil ameliyat için az bi zamanım kaldı.

  2. Fatih Fatih

    Çok acil paraya ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir