İçeriğe geç

50.000 TL Senetle Borç Para Verilir

Bankalardan kredi almak herkesin isteğidir ve acil para sorunlarında hemen bir bankaya başvurulur. Bankalar, çeşitli kredi ürünlerini dönemsel veya sezon içerisinde müşterilerin hizmetine sunar. Ancak bu kredilerin alınması eskisi gibi kolay değildir. Eskiden bankalar, tek bir merkeze bağlı olmadan kredi verebilmekteydi. Her banka, kendi şubesine böyle bir kredi verme hakkı vermişti. Durum böyle olunca bankalar arasında bir standart olmadan kredi alınabiliyor ve bir bankada tanıdığı olan kişiler çok kolay bir şekilde kredi alabilmekteydi. Bu durumun zararları, zaman içerisinde gün yüzüne çıktı. Örneğin, bankalardan kredi alacak olan kişiler, nakit durumlarını hiçbir şekilde hesaplamadan ve aylık gelirlerini dikkate almadan kredi alabilmekteydi. Bunun sonucunda Türkiye genelinde bir milyonu aşkın kişisi banka kredi borçlusu oldu. Bankalar da ciddi sorunlar yaşamaya başladı. Bu durumun önüne geçebilmek için de kredi notu sistemi çıkartıldı.

para arayan adam
para arayan adam

Acil 50 Bin TL Kredi Lazım

Kredi notu sayesinde krediler bankaların BDDK’ya bağlı olmasına ortam hazırladı. Böylece kredi vermede genel bir standart oluşturuldu. Bankalardan kredi alabilmek için kredi notunuzun çok yüksek veya yüksek seviyelerde olması gerekir. Peki banka kredi notu düşük olan kişiler ne yapacak? Böyle durumlarda senetle veya komisyonla kredi alma yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Bu kişiler bankalara alternatif olarak nakit para desteği ile sizlere hizmet etmektedir. Ayrıca 50 bin TL gibi önemli bir miktarı da sunmaktadır. Acil nakit desteğinin belirlenmesi ile birlikte bu parayı veren kişiler ile sitemiz üzerinden iletişime kurabilirsiniz. İletişimin kurulmasından sonra hemen bir kredi görüşmesi yapabilirsiniz.

Acil 50.000 TL Para Lazım

50 bin TL’lik nakit desteklerinin sağlanmasından sonra hemen paranızı alabilir ve ödemelerinizi de çok uygun bir şekilde belirlenen faiz oranları ışığında hazırlanmış ödeme planları dahilinde yapabilirsiniz. Bu kredinin ödenmesi için kendinizi sıkıntıya sokmayın. Bunun için de önceden nakit desteklerinizi ayarlayın ve bütçelerinizi gözden geçirin. Aylık geliriniz ne kadarsa o kadar para almaya gayret gösterin. Acil nakit desteklerini 50 bin TL’ya varan ücretlere kadar alabilirsiniz. Bu sayede rahat bir nefes alabilir ve nakit sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Tarih:Acil Kredi

4 Yorum

 1. Ahmet Ahmet

  İyi Günler,

  Aydın ve İzmir’de ikamet ediyorum. Yasal ve marka tescilli bir firmayım. Komisyon karşılığı veya, Senet karşılığı def ‘aten yada belirli taksitler halinde ödeyebileceğim (36 aya kadar) 30.000.-TL. ye ihtiyacım var. Şartlarınız nedir…? Nasıl yardımcı olabilirsiniz…?

 2. veysel veysel

  İyi günler benim acil 4.000-5.000 arası krediye ihtiyacım var ancak bankalar kkb puanımdan dolayı vermiyor nasıl yardımcı olabilirsiniz taksitlendirme nasıl olur faiz nekadar olur bilgilendirirseniz sevinirim

 3. İstanbul İstanbul

  Merhaba üniversite öğrencisiyim ve acilen paraya ihtiyacım var yurt parasını filan ödeyemedim İstanbul’dayım 5.000 tl lik senet yapabilir miyiz acaba çok acil lütfen yardım edin 6 ay sonra tek senetle ödeme yapacağım lütfen çok acil lütfen yardım edin

 4. mine mutlu mine mutlu

  kamuda memurum senetle 5000 tl alabilirmiyim,bilgi verebilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir