İçeriğe geç

Anında Cepten Mesajla Kredi Veren Bankalar

Cep şubeleri üzerinden kredi almak artık bankaların en çok önemsediği konulardan birisi. Çünkü devir artık teknoloji devri ve bankalardan kredi almak isteyen tüketiciler her şeyin en hızlısını almak istiyor. Anında cepten mesajla kredi veren bankalar ise bu alanda birbirleriyle önemli bir rekabet halinde oluyor. Bankalar da son dönemlerde kredi reklamlarını hep bunun üzerinden kurmaya çalışıyor. Bakıldığında bankaların her zaman övündüğü konu anında ve hızlı bir şekilde kredi vermek. Üstelik bunun yaparken herhangi bir şekilde şubeye gelmek veya bir para ödemeye de gerek kalmıyor. Kısa mesaj üzerinden ilk olarak başlayan cepten kredi başvurusu şu anda mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden büyük bir ilgi görüyor. Anında cepten mesajla kredi veren bankalar listesini de bu yazımızda sizler için derledik. Bu sayede hangi bankanın cep şubeleri üzerinden nasıl kredi alındığını öğrenebilir ve bu sayede kredilerinizi daha avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Modern yaşam içerisinde insanların zamanları artık çok daha değerli ve artık pek çok şey için zaman kalmıyor. Bir kredi başvurusu yapılması veya otomatik olarak aylık ödemelerin yapılması da dahil olmak üzere pek çok bankacılık işlemi internet üzerinden yapılabiliyor. İnternet üzerinden ve kısa mesaj olarak kredi başvuruşu yapabileceğiniz ve bunun yanı sıra bu bankalardan anında onay alabileceğiniz krediler ise şu şekilde.

Akbank Direkt ihtiyaç Kredisi

Akbank Direkt ile birlikte nerede olursanız olun dilediğiniz kredilere başvurabilirsiniz. Bununla birlikte kısa mesaj ile kredi başvurusu yapabilmek için SMS Kredi 4425 hizmetini kullanabilirsiniz. Bu seçenek ile birlikte Akbank’tan ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz. Diğer yandan sadece kimlik belgenizle istediğiniz Akbank şubesinden kefilsiz kredinizi kullanabilirsiniz. Krediye başvuru için kredi yazarak boşluk bırakın ve ardından TC kimlik numaranızı yazın. Bu bilgileri de 4425’e gönderin.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank ihtiyaç kredisi 55 bin TL’lik limitleri ile aradığınız her şeyi sizlere sunuyor. Üstelik bu krediyi kısa mesaj ile başvuru yaparak da alabilirsiniz.

Finansbank Çabuk Kredi

Finansbank  10 bin TL’ye kadar olan kredileri sizlere anında kısa mesaj olarak  veriyor.

 

Tarih:Acil Kredi

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir