İçeriğe geç

Akbank Anında Acil Kredi

Akbank ile birlikte bütün ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Akbank anında acil nakit kredi ile birlikte sizler de günün her anında şubeye gitmeden, evraksız ve masrafsız kredi alabilirsiniz. Akbank acil kredileri alabilmek için isterseniz Akbank’ın mobil şubesi olan Akbank Direkt’i kullanabilirsiniz. Akbank Direkt ile birlikte nerede olursanız olun kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda sizlere cevap gelmektedir. Bu cevap ile birlikte Akbank acil kredileriniz anında hesaplara aktarılır. Akbank kredilerinin en önemli özelliği ise ödemelerinin kolay bir şekilde yapılmasıdır. Akbank hem kolay alınan hem de kolay ödenen kredileri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen bankası olmuştur. Akbank kredilerinin özelliklerine göz atmadan önce almak istediğiniz kredinin ne olacağına karar verin. Bu kredi ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya araç kredisi olabilir.

akbank direkt
akbank direkt

Akbank anında acil kredi genelde ihtiyaç kredisi olarak alınmaktadır. Akbank Anında acil kredi ile birlikte hemen hesabınıza yatan kredilerin sahibi olabilirsiniz. Akbank tarafından verilen bu kredinin faiz oranları 01-36 ay vadede geçerli olmaktadır. Bununla birlikte Akbank kredisinde taksit erteleme şansına da sahipsiniz. Yani kredinizi şimdi hemen alabilir ancak kredi ödemelerinizi daha sonra yapabilirsiniz. Akbank tarafından verilen bu kredilerde erteleme dahil olmak üzere kredi vadesi en fazla 36 ay kadar olabilmektedir. Bununla birlikte bilinmesinde fayda olan bir diğer kredi ise, ertelemeli kredi başvurusu yapılırken vadenin maksimum 33 ay olarak seçilebilmesidir.

Akbank tarafından verilen hem hızlı hem de ertelemeli kredi için hemen harekete geçin. Akbank ertelemeli kredileri, size en yakın Akbank şubesinden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den başvuru yaparak alabilirsiniz. Bu kredilerde ilk ödeme olarak erteleme faizi şeklinde alınmaktadır. Bunun yanı sıra bu kredide istenen belgeler ise şu şekildedir;

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi

Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.

Gelir Belgesi – Maaş bordrosu 

Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi 

Bu belgeleri getirmeniz durumunda kredilerinizi hemen hesabınızda görebilirsiniz.

 

Tarih:Acil Kredi

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir