İçeriğe geç

Türkcell Bireysel İhtiyaç Kredisi Veriyor Mu?

Ülkemizde hizmet vermekte olan pek çok şirket kendilerini Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu yani kısa adı ile BDDK’ya kaydettirmek üzere, sahip olduğu müşterilerine kredi verme imkanı sunmaktadır. Bu yerler arasında son zamanlarda en çok dikkat çekeni Türkcell olmak ile beraber hemen hemen herkes ve her Türkcell kullanıcısı Turkcell bireysel ihtiyaç kredisi veriyor mu diye merak etmektedir. Bu sorunun cevabı ise tüm detayları ile yazımızın devamında mevcut olmaktadır.

Türkcell Finansman Kredisi

 

Ülkemizin tek yerli ve aynı zamanda da en büyük en büyük GSM operatörü olan Türkcell sunmakta olduğu imkanlar ile kullanıcılarını son derece memnun etmek ile beraber bu başarılı süreçlerine bir hizmet daha ekleyerek adından sıklıkla bahsettirmeye başlamıştır. Bahsi geçmekte olan bu hizmete verilen isim Türkcell finansman kredisi olmaktadır. Bu hizmetin kapsamı maddi sıkıntıları ve nakit para ihtiyacı olan pek çok kişiyi umutlandırmak ile beraber, mevzu bahis olan uygulamayı yanlış anlayarak ihtiyaç kredisi, konut kredisi gibi hizmet sunumu talep eden kişilerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır.

 

Türkcell Finansman Kredisini Kimler Alabilir?

 

Bu hizmetin temek amacı adından da anlaşılacağı üzere Türkcell üzerinden cihaz almak isteyen kişilerin bu ihtiyaçlarını finanse etmektir. Başka bir deyiş ile herhangi bir Türkcell bayisinden seçmekte olduğunuz  bir cihazı almak istediğiniz zaman ödemeniz gereken tutarı adı geçen GSM operatörü sağlamakta ve daha sonra bu parayı taksit taksit bu firmaya ödememiz söz konusu olmaktadır.

Bu çerçevede söylemeliyiz ki detayları anlatılmakta olan bu faydalı ve son derece çözüm odaklı kredi imkanından yalnızca Türkcell müşterisi olan kişiler faydalanabilmektedir.

Türkcell Finansman Kredisi
Türkcell Finansman Kredisi

Türkcell İhtiyaç Kredisi

 

Bu firmanın sunmakta olduğu finansman desteği kredisi yalnızca cihaz alımlarını desteklemek amacı ile verilmekte olup daha başka amaçlar ile kullanılmamaktadır. Daha net söylemek gerekir ise Türkcell ihtiyaç kredisi diye bir hizmet mevcut olmamaktadır. 

Ancak siz bu finansman kredisi kapsamında bir cihaz alıp tekrar satmak sureti ile tıpkı ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi taksit taksit ödeme kaydıyla nakit para elde etme olanağı yakalayabilirsiniz.

 

Tarih:Acil Kredi

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir